Ile kosztuje zabieg endermologii?

Ile kosztuje zabieg endermologii i czy warto się na nią zdecydować?

Endermologia to jeden z zabiegów kosmetycznych, które w ostatnim czasie zyskały bardzo dużą popularność. Nic w tym dziwnego – to metoda bezinwazyjna, ale skuteczna, pozwalająca na bezbolesne pozbycie się tego, co dla wielu osób stanowi przyczynę kompleksów: cellulitu i nadmiernych kilogramów. Na czym dokładnie polega taki zabieg, ile kosztuje i czy warto w niego zainwestować?

Co się dzieje podczas zabiegu endermologii?

Endermologia wykorzystuje korzystne działanie podciśnienia i intensywnego, mocnego masażu. Partie skóry dotknięte cellulitem lub otyłością są masowane za pomocą specjalnej głowicy, która wytwarza też podciśnienie. W efekcie znajdująca się pod skórą oporna tkanka tłuszczowa zostaje zmiękczona, dzięki czemu organizm może ją spalić. To dlatego na endermologię decydują się osoby, które mają problem ze zrzuceniem kilogramów mimo ćwiczeń i diety. Endermologia świetnie wyszczupla i wygładza brzuchy, uda, pośladki czy ramiona – partie, które czasem ciężko samemu wyćwiczyć.

Dzięki endermologii skóra jest naturalnie pobudzana do regeneracji. Wytwarza się w niej kolagen i elastyna, które odpowiadają za napięcie, jędrność i młody wygląd skóry. To dlatego endermologię stosuje się również na twarz – ma ona wyraźne działanie odmładzające, które pozwala uniknąć kwasów i wypełniaczy. Poprawa owalu twarzy i zwiększenie jej jędrności uzyskiwane są przez stymulację naturalnych procesów, bezinwazyjnie.

Zabieg endermologii cena

W zależności od miejsca, na które stosowany jest zabieg, endermologia może kosztować od ok. 120 do 150 zł. Większość salonów i gabinetów, które mają ją w swojej ofercie, proponuje klientom atrakcyjne pakiety, np. po 10 zabiegów w niższej cenie. Żeby uzyskać pożądane efekty, zwykle zaleca się właśnie serię ok. 10 zabiegów, więc jest to dobra okazja. Czy warto wydać w ten sposób swoje pieniądze? Zdecydowanie! Efekty są pewne i przychodzą dość szybko, a zabiegi bezbolesne i niepozostawiające śladów. Trudno znaleźć inną metodę, która w taki sposób pomoże nam w problemach ze skórą.

 

Author: mariuszlebek.pl