Kredka do oczu w odcieniu nude

Kredka do oczu w odcieniu cielistym staje się produktem, po który kobiety sięgają coraz częściej. Za jego pomocą można szybko odmienić codzienny makijaż, a także wykorzystać go na wiele różnych sposobów. Sprawdzi się w przygotowywaniu zarówno klasycznego, delikatnego make-upu, jak i wieczorowego.

Zastosowanie kredki do oczu

Mnóstwo kobiet nie wyobraża sobie swojej codziennej rutyny makijażowej bez kredki. Zwykle sięgamy po nią w odcieniu czarnym. W tej standardowej wersji używamy jej do zagęszczania linii rzęs, rysowania kreski czy cieniowania oka. Dużo ciekawsza wydaje być się jednak kredka do oczu w odcieniu nude – za jej pomocą można nie tylko szybko powiększyć oko, nakładając ją na linię wodną, ale wykorzystuje się ją także do podkreślania łuku brwiowego, rozjaśniania wewnętrznych kącików oczu, czy też zarysowywania linii ust, sprawiając wrażenie ich powiększenia. Wszystko to sprawia, że jeden produkt spełnia kilka zadań, dlatego zdecydowanie zasługuje na uwagę i powinien znaleźć się obowiązkowo w kosmetyce każdej kobiety. Jednak przed zakupem warto zastanowić się jaką kredkę wybrać.

Cielista kredka – jaką wybrać?

Kredka w beżowym odcieniu świetnie nadaje się do rozświetlenia spojrzenia, ukrycia zmęczonych oczu po prostu ich powiększenia. Jednak taki efekt pozwoli uzyskać jedynie kredka odpowiednio dopasowana do naszej cery. Kredka zbyt jasna lub zbyt ciemna, albo zbyt żółta lub różowa sprawi wrażenie sztuczności, dodając nam lat. Najlepsza kredka to ta, która odcieniem jest jak najbardziej zbliżona do naszego koloru skóry. Szeroki wybór kredek oferuje firma Golden Rose. Warto także zwrócić uwagę na trwałość i konsystencję. Dobrym wyborem są kredki wodoodporne, dając nam pewność, że nie spłyną z oczu po kilku godzinach od nałożenia makijażu. Ważna jest również jej twardość. Np. cielista kredka do oczu golden rose cechuje się konsystencją o optymalnej miękkości, dzięki czemu łatwo i przyjemnie rozprowadza się zarówno na oczach, jak i na ustach. Jest to produkt polecany zarówno doświadczonym makijażystkom, jak i kobietom, które dopiero zaczynają swoje makijażowe eksperymenty. Ważna jest tutaj również niewysoka cena przy zachowaniu dobrej jakości.

Warto mieć w swojej kosmetyczne różnego rodzaju kredki, ale cielista cechuje się największą ilością zastosowań. Łatwość użycia, funkcjonalność i szybkie efekty decydują o potencjale tego kosmetyku. Cielista kredka do oczu golden rose to dobry wybór dla kobiet, które chcą kupić dobry jakościowo produkt w przystępnej cenie.

Author: mariuszlebek.pl